Wyposażenie sklepu medycznego

medyczny sklepSklep ortopedyczny, czy też rehabilitacyjny nie jest całkiemtypowymmiejscem. Trzebazauważyć, że klientami nie jest każdy z nas. Konkurencja także nie jest duża, więc nie energetyzuje rynku. To jednak ma pewne zalety.

Lokalizacja
Bardzo ważne to bezbłędnie ulokować sklep medyczny Warszawa ma sklepy na spokojnych ulicach, jednakzwykleprężnie się rozwijającesą od razu przy przychodniach.Wartorównieżprzemyślećpracę z siecią sklepów, a więc franczyzę.

Powierzchniowo sklepwcale nie wymaga dużo. Z całą pewnością tozależy od skomplikowania oferty, którą sklep mazwrócić uwagę klientów. Jeślioferujemy sprzęt niedużychrozmiarów, wózki Kuschall, naturalniewystarczające będzie20-30m kw.. Potężna powierzchnia jest obowiązkowa, gdyw ofertę wchodząteż łóżka rehabilitacyjne i wyposażenie np. gabinetów lekarskich.

Połącz sklep z wypożyczalnią
Możnaprzemyśleć teżstworzenierazem ze sklepem medycznym wypożyczalni sprzętu. Wypożyczenienp. wózkakosztujemnie więcej 50 zł, a łóżka do rehabilitacjito nawet 150 zł.

Czysty zysk?
Sklep tego typumoże zarabiać na siebie dzięki marżom. Sprzęt ortopedyczny częstoma marżęw wysokości 150% wartości. Pomocna jest też współpraca z NFZ. Większośćkupującychzgłasza się po refundowany sprzęt i to częstopodstawa przychodów. Można teżwspółpracować z gabinetami rehabilitacyjnymi. Właściciele sklepów ze sprzętem rehabilitacyjnymmówią, że zainwestowana kwotawraca już po roku. Na początektrzebamiećmniej więcej 100 000 na sam sklep imniej więcej 30 tys. na uruchomieniewypożyczalni sprzętu.

Koncepcja na sukces
Niektórzy mająprywatnąkoncepcję sukcesu, jednakmożnakorzystać ze sprawdzonych pomysłów. Miasto, w którym brakujedobrze zaopatrzonego sklepu medycznego, to jest chociaż cień szansy na uczciwyzysk dla mądrego biznesmena. Warto się więc rozejrzeć dookoła.

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s