Jakiego typu lampy wybrać do ogrodu?

Najlepsza pora na grillowanie. Miły i pyszny wieczór ze znajomymi lub rodziną potrzebuje sporo przygotowań. Niezbędny jest brykiet drzewny, niezły grill , zamarynowane pyszne mięso. Żeby właściwie przyjąć uczestników, musisz też nie zapominać o komfortowych meblach ogrodowych. Na denerwujące owady kluczowy będzie odpowiedni środek anty-komarowy.

Zostaje jeden zakup, najważniejszy. Światło. Natychmiast podkreślam, że buszując w sklepach, zapomnij o staroświeckich żarówkach. Niech cię zainteresują firmy takie jak Schreder czy Ruud Lightning. Wytwórcy ci oferują światło przyszłości, to znaczy panele led.

Najistotniejszym argumentem dla użycia doskonałych diod LED w ogrodzie jest ich solidność. Nie zbijają się tak prędko, jak zwykłe żarówki. To zwłaszcza istotne, gdy światła ogrodowe instalujesz na jakiś czas, zimą chowając je do garażu bądź na strych. Ich wytrzymałość ma odzwierciedlenie również w kwestii długości świecenia. Żarówki Es System i innych wytwórców umieją funkcjonować przez wiele, wiele lat! Panele LED są słynne z tego, że użytkownik może dowolnie dostosować ich barwę, a także siłę jasności. Dzięki temu możesz wykreować jakikolwiek klimat. Twój grill ma być intymnym wieczorem z drugą połówką? Zastosuj lekko zamglone światła o ciepłej barwie. Głośna biba dla dużej liczby znajomych? Zwiększ moc!

Jeśli te wymienione zalety cię jeszcze nie przekonały, czas na wyciągnięcie potężniejszych armat. Z pewnością boisz się, że dodatkowe oświetlenie ogrodowe okaże się niezwykle kosztowne. I to prawa, jeśli wciąż nie pozbyłeś się przestarzałych żarówek. Panele LED firm takich, jak przykładowo Epistar, odznaczają się świetną ergonomią. Zobaczysz to na własne oczy, kiedy po miesiącach używania przyślą ci bilans za prąd. Niemałe sumy, jakie trzeba wydać na instalację światła XXI wieku, prędko okażą się mało ważne tanich kosztów energii.

Pora wykręcić stare żarówki i zainstalować nowoczesne diody LED w przydomowym przybytku. One sprawią, że każdy wieczór stanie się bardziej wyjątkowy. I tańszy!

This entry was posted in Uncategorized and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s